RK73G1ETTP3572C
MFR.Part #
RK73G1ETTP3572C
JLCPCB Part #
C2580705
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS