SG73P2ATTD272J
MFR.Part #
SG73P2ATTD272J
JLCPCB Part #
C4018180
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS