SG73P2ATTD472J
MFR.Part #
SG73P2ATTD472J
JLCPCB Part #
C3962539
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS