SG73P2ATTD273J
MFR.Part #
SG73P2ATTD273J
JLCPCB Part #
C4026630
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS