SG73P2ATTD2430F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2430F
JLCPCB Part #
C4232230
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS