SG73P2ATTD2400F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2400F
JLCPCB Part #
C2577357
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS