RK73H2ETTD61R9F
MFR.Part #
RK73H2ETTD61R9F
JLCPCB Part #
C830425
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS