RN73R2ETTD9651B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD9651B10
JLCPCB Part #
C4207369
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS