SG73P2BTTD5621F
MFR.Part #
SG73P2BTTD5621F
JLCPCB Part #
C4008061
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS