RK73B1ETTP243J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1ETTP243J
JLCPCB Part #
C131547
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS