HQ05W3F130JT5E
MFR.Part #
HQ05W3F130JT5E
JLCPCB Part #
C2792264
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 150V 333mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS