RK73G1JTTD1270D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1270D
JLCPCB Part #
C2579483
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS