SG73P2ETTD242J
MFR.Part #
SG73P2ETTD242J
JLCPCB Part #
C3960621
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS