SG73P2ATTD204J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD204J
JLCPCB Part #
C4014381
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS