RN732BTTD8762D100
MFR.Part #
RN732BTTD8762D100
JLCPCB Part #
C4020448
Description
-55℃~+155℃ 125mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS