SG73P2ATTD224J
MFR.Part #
SG73P2ATTD224J
JLCPCB Part #
C4035111
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS