P0805K1962JBW
MFR.Part #
P0805K1962JBW
JLCPCB Part #
C4271340
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 200mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount