SG73P2ATTD1623F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1623F
JLCPCB Part #
C4277974
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS