HV732ARTTD3603D
MFR.Part #
HV732ARTTD3603D
JLCPCB Part #
C6576368
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS