SG73P2BTTD1623F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1623F
JLCPCB Part #
C4098523
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS