HV732ARTTD1183F
MFR.Part #
HV732ARTTD1183F
JLCPCB Part #
C7287154
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS