SG73P2ATTD1653F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1653F
JLCPCB Part #
C4051059
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS