SG73P2ATTD154G
MFR.Part #
SG73P2ATTD154G
JLCPCB Part #
C4087068
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS