SG73P2ATTD154J
MFR.Part #
SG73P2ATTD154J
JLCPCB Part #
C4062375
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS