RN731ETTP7231F50
MFR.Part #
RN731ETTP7231F50
JLCPCB Part #
C4123244
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS