RN73R2BTTD1602A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD1602A05
JLCPCB Part #
C4280347
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS