RK73G2ATTD1600D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1600D
JLCPCB Part #
C7049462
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS