SG73P2ATTD1271F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1271F
JLCPCB Part #
C4090637
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS