RN731ETTP8162D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP8162D50
JLCPCB Part #
C4097675
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS