SG73P2ATTD1871F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1871F
JLCPCB Part #
C4160068
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS