RN73R2ETTD1910F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1910F10
JLCPCB Part #
C3956833
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS