SG73P2ATTD1471F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1471F
JLCPCB Part #
C3991030
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS