SG73P2ATTD1271D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1271D
JLCPCB Part #
C3977261
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS