WK73S2HTTE39LJ
MFR.Part #
WK73S2HTTE39LJ
JLCPCB Part #
C4288169
Description
-55℃~+155℃ 1W 39mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS