RN73R2BTTD19R3F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD19R3F50
JLCPCB Part #
C4058272
Description
-55℃~+155℃ 19.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS