SG73S2ATTD1271D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD1271D
JLCPCB Part #
C4309251
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS