HV733ARTTE8252D
MFR.Part #
HV733ARTTE8252D
JLCPCB Part #
C6967645
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS