SG73P2ATTD122J
MFR.Part #
SG73P2ATTD122J
JLCPCB Part #
C4322724
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS