RN732BTTD3201D10
MFR.Part #
RN732BTTD3201D10
JLCPCB Part #
C3995751
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS