RM10F10R0CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM10F10R0CT
JLCPCB Part #
C4049751
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS