RK73G2ATTD3653C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3653C
JLCPCB Part #
C7340381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS