RN73H1JTTD7063D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7063D50
JLCPCB Part #
C4193397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 706kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS