SG73P2ATTD110G
MFR.Part #
SG73P2ATTD110G
JLCPCB Part #
C3996027
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS