SG73P2ATTD110J
MFR.Part #
SG73P2ATTD110J
JLCPCB Part #
C4090544
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS