SG73P2ATTD150G
MFR.Part #
SG73P2ATTD150G
JLCPCB Part #
C4257934
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS