SG73P2BRTTD271G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD271G
JLCPCB Part #
C6677522
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS