SG73P2ARTTD202G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD202G
JLCPCB Part #
C7079214
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS