SG73S2ATTD3741D
MFR.Part #
SG73S2ATTD3741D
JLCPCB Part #
C4054776
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS