SG73P2ARTTD205J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD205J
JLCPCB Part #
C7079235
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS