RN73H1JTTD1782D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1782D25
JLCPCB Part #
C4117353
Description
100mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS